Gi Sheet 12 pye
Gi Sheet 12 Feet se yon kalite fèy asye galvanised ki gen yon longè 12 pye (3.66 mèt). Li se yon materyèl dirab ak korozyon ki reziste ki ka itilize pou plizyè aplikasyon, tankou twati, miray CLADDING, kloti, ak konstriksyon. Li rele tou GI Roofing Sheet, GI Corrugated Sheet, oswa GI Plain Sheet.

Karakteristik pwodwi
- Zenk kouch ki pwoteje asye a soti nan rouye ak korozyon. Ka kouch zenk la dwe Customized selon kondisyon kliyan an, sòti nan 40 g / m2 a 275 g / m2.
- Sifas lis ak plat ki fasil pou koupe, pliye, ak fòm. Li ka pentire oswa kouvwi ak diferan koulè ak fini pou adapte preferans ak bezwen kliyan an.
- Limyè pwa ak yon gwo fòs ki fè li apwopriye pou divès kalite estrikti ak pwojè. Li ka kenbe tèt ak kondisyon metewolojik piman bouk, tankou tanperati ki wo, gwo van, ak gwo lapli.
- Pri konpetitif ak yon lavi sèvis long ki ka sove pri kliyan an ak tan. Li se tou zanmitay anviwònman an ak resikle, sa ki ka diminye anprint kabòn ak fatra.
Espesifikasyon pwodwi
Tablo sa a montre konpozisyon chimik ak pwopriyete mekanik:
|
Eleman |
C |
Mn |
P |
S |
|
Pwa % |
0.12 max |
0.50 max |
0.03 max |
0.03 max |
|
Pwopriyete |
Sede fòs |
Fòs rupture |
Elongasyon |
|
Inite |
MPa |
MPa |
% |
|
Valè |
250 min |
350 min |
22 min |
Tablo sa a montre gwosè ak pwa estanda yo:
|
Epesè |
Lajè |
Longè |
Pwa |
|
manm |
manm |
manm |
KG |
|
0.14 |
762 |
3660 |
8.13 |
|
0.16 |
762 |
3660 |
9.28 |
|
0.18 |
762 |
3660 |
10.42 |
|
0.20 |
762 |
3660 |
11.57 |
|
0.22 |
762 |
3660 |
12.71 |
|
0.25 |
762 |
3660 |
14.43 |
|
0.28 |
762 |
3660 |
16.15 |
|
0.30 |
762 |
3660 |
17.30 |
|
0.32 |
762 |
3660 |
18.44 |
|
0.35 |
762 |
3660 |
20.16 |

Avantaj pwodwi yo
Gi Sheet 12 pye gen anpil avantaj sou lòt kalite fèy asye, tankou:
- Wide aplikasyon: Li ka itilize pou plizyè rezon, tankou twati, miray CLADDING, kloti, ak konstriksyon. Li kapab tou Customized pou anfòm diferan fòm ak gwosè, tankou trapezoidal, corrugated, oswa plenn.
- Enstalasyon fasil: Li fasil pou enstale epi kenbe, paske li pa mande pou okenn zouti espesyal oswa konpetans. Li ka fiks ak vis, klou, oswa klip, epi li ka netwaye ak dlo ak savon.
- Bon jan kalite siperyè: Li se te fè nan asye-wo kalite ki galvanised ak zenk, ki asire durability li yo ak rezistans korozyon. Li teste ak sètifye tou pa plizyè estanda, tankou ISO, SGS, BV, elatriye.

Konparezon pwodwi
Imaj sa a montre konparezon ant Gi Sheet ak lòt kalite fèy asye:
Kòm ou ka wè, Gi Sheet 12 pye gen yon pi bon pèfòmans pase lòt fèy asye an tèm de:
- Zenk kouch: Gi Sheet gen yon kouch zenk pi epè ak plis inifòm pase lòt fèy asye, ki bay yon pi bon pwoteksyon kont rouye ak korozyon.
- Bon jan kalite sifas: Gi Sheet gen yon sifas ki pi lis ak pi plat pase lòt fèy asye, ki fè li pi fasil penti oswa rad ak koulè diferan ak fini.
- Pwa ak fòs: Gi Sheet gen yon pwa pi lejè ak yon fòs ki pi wo pase lòt fèy asye, ki fè li pi apwopriye pou estrikti ak pwojè divès kalite.
Itilizasyon pwodwi
Gi Sheet 12 pye ka itilize pou plizyè aplikasyon, tankou:
- Twati: Gi Sheet ka itilize kòm yon materyèl twati pou bilding rezidansyèl, komèsyal, ak endistriyèl, paske li ka bay yon bon izolasyon ak yon bèl aparans. Li kapab tou itilize kòm yon akseswar twati, tankou bouchon Ridge, flache, goutyè, elatriye.
- Mi CLADDING: Gi Sheet ka itilize kòm yon materyèl CLADDING miray pou miray enteryè ak eksteryè, kòm li ka amelyore ayestetik la ak rezistans nan mi yo. Li kapab tou itilize kòm yon panèl miray, tankou panèl sandwich, panèl konpoze, elatriye.
- Kloti: Gi Sheet ka itilize kòm yon materyèl kloti pou jaden, fèm, ak faktori, kòm li ka bay yon bon sekirite ak yon antretyen ki ba. Li kapab tou itilize kòm yon akseswar kloti, tankou pòs, tren, pòtay, elatriye.
- Konstriksyon: Gi Sheet ka itilize kòm yon materyèl konstriksyon pou plizyè pwojè, tankou koule, garaj, depo, atelye, elatriye. Li kapab tou itilize kòm yon akseswar konstriksyon, tankou purlin, gwo bout bwa, kolòn, elatriye.
Sèvis pwodwi
Nou se yon manifakti pwofesyonèl ak founisè nan Gi Sheet, epi nou ka ba ou sèvis sa yo:
- Sèvis pre-sale: Nou gen yon ekip lavant devwe ki ka reponn kesyon ou yo ak kesyon sou Gi Sheet, tankou pri, gwosè, koulè, tan livrezon, elatriye Nou ka ba ou tou echantiyon gratis ak sitasyon sou demann.
- Nan-sale sèvis: Nou gen yon sistèm kontwòl kalite strik ki ka asire bon jan kalite a segondè nan Gi Sheet, soti nan matyè premyè nan pwodwi fini. Nou ka ba ou tou detay anbalaj ak anbake, tankou pake, veso, chaje, elatriye.
- Sèvis apre-sale: Nou gen yon ekip pwofesyonèl apre-sale ki ka ba ou enstalasyon ak antretyen konsèy, osi byen ke garanti a ak politik retounen. Nou kapab tou ba ou fidbak ak sijesyon pou amelyore pwodwi ak sèvis nou yo.
FAQ
Men kèk kesyon ak repons yo poze souvan sou Gi Sheet 12 Feet:
K: Ki MOQ Gi Sheet?
A: MOQ Gi Sheet se 25 tòn, ki ekivalan a yon veso 20 pye.
K: Ki tèm peman Gi Plain Sheet?
A: tèm peman Gi Plain Sheet se 30% T/T davans, ak 70% T/T anvan chajman. Nou ka aksepte tou L/C, D/P, D/A, elatriye.
K: Ki tan livrezon metal galvanize corrugated?
A: Tan an livrezon nan corrugated galvanize metal se 15-30 jou apre li fin resevwa depo a oswa L/C orijinal la.
K: Ki sa ki pò a nan chaje nan plak Diamond galvanize?
A: pò a nan chaje nan plak galvanize Diamond se Tianjin, Lachin. Nou kapab tou bato nan lòt pò selon kondisyon kliyan an.
K: Kouman mwen ka jwenn yon echantiyon Gi Sheet 12 pye?
A: Ou ka kontakte nou pa imèl, telefòn, oswa chat sou entènèt, epi nou pral voye ba ou yon echantiyon gratis nan Gi Sheet 12 pye nan 3 jou. Ou bezwen sèlman peye pou frè courrier la.

Poukisa Chwazi Nou
Ou ta dwe chwazi nou kòm founisè Gi Sheet 12 pye ou, paske:
- Nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan pwodwi ak ekspòte Gi Sheet 12 pye, epi nou gen yon bon repitasyon ak yon pati nan mache gwo nan mache domestik ak entènasyonal yo.
- Nou gen ekipman avanse ak teknoloji ki ka asire bon jan kalite segondè ak efikasite nan Gi Sheet 12 pye, epi nou ka tou Customize pwodwi yo dapre espesifikasyon kliyan an ak estanda.
- Nou gen yon ekip pwofesyonèl ak zanmitay ki ka ofri ou pi bon sèvis ak sipò, soti nan pre-sale apre-sale, epi nou ka ofri ou tou pri konpetitif ak livrezon an vit.
- Nou ap chèche pou pi devan pou tande pale de ou ak etabli yon relasyon biznis alontèm ak genyen-genyen avèk ou. Mèsi paske w chwazi nou kòm founisè Gi Sheet 12 pye ou.

Baj popilè: gi fèy 12 pye, Lachin gi fèy 12 pye manifaktirè, faktori
Pwochen
NonOu ka renmen tou
Voye rechèch














